Blog

Uzdravení a duchovní dary s Dr. Mary Healy již v srpnu v Brně

6. 6. 2024 Ondra R.

Výjimečná duchovní obnova: Uzdravení a duchovní dary s Dr. Mary Healy již v srpnu v Brně

 

Ve Starez aréně v Brně se ve dnech 9. - 11. srpna 2024 uskuteční duchovní obnova CREDO, která přinese setkání a povzbuzení ve víře spolu s řečnicí Dr. Mary Healy, která obnovu povede.

 

Samotné téma „Uzdravení a duchovní dary“ apeluje na opravdové prohloubení vztahu s Ježíšem, který uzdravuje tělesně i duchovně. „Pán chce uzdravovat mnohem častěji, než si myslíme,“ říká v rozhovoru Dr. Mary Healy. Právě třídenní program plný modliteb, chval, přednášek a dalších zajímavých aktivit nabízí účastníkům dostatek příležitostí k načerpání sil a k růstu v nejrůznějších oblastech.

 

ÚČINKUJÍCÍ

Pozvání na duchovní obnovu přijaly křesťanské kapely z České republiky, např. Alive, Gedeon worship, Trinity worship, ale také Godzone worship ze Slovenska.

 

Hlavním hostem duchovní obnovy CREDO bude Dr. Mary Healy. Je jednou z nejvýznamnějších katolických lídrů naší generace, výraznou postavou Katolické charismatické obnovy a profesorkou biblistiky v semináři Sacred Heart Major Seminary v Detroitu. Působí v několika papežských komisích (Dikasterium pro bohoslužbu a svátosti, Dikasterium pro podporu jednoty křesťanů, Papežská biblická komise) a je šéfredaktorkou komentářů k Písmu svatému a autorkou komentářů k Markovu evangeliu a Listu Židům.

 

Během mše svaté k účastníkům promluví i jeden z oblíbených kazatelů P. Vojtěch Kodet. Na povzbudivá slova se můžete těšit i od dalších hostů, kterými budou P. Jozef Mihok CSsR, provinciál Kongregace Nejsvětějšího Vykupitele – redemptoristů, Marek Novák a další.

 

VSTUPENKY

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji na www.obnova.credonf.cz nebo na místě. Samozřejmostí je možnost objednání ubytování a stravy. Na duchovní obnově bude k dispozici také hlídání dětí ve věku od 6 do 12 let. Studenti mohou využít zvýhodněné vstupné.

 

Duchovní obnovu pořádá nadační fond CREDO, jehož vizí je rostoucí církev. Záštitu nad akcí převzal brněnský biskup Mons. Pavel Konzbul.

Další příspěvky